Lista aktualności Lista aktualności

MISTRZOWIE OBRONILI TYTUŁ

W niedzielę 18 października 2015 w hali OSIR w Starogardzie Gdańskim odbył się  XV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Oddziału SITLiD w Gdańsku. W zawodach udział wzięły następujące nadleśnictwa: Cewice, Choczewo, Kartuzy, Kościerzyna, Kaliska, Kolbudy, Lubichowo, Lębork, Strzebielino oraz gospodarz turnieju N-ctwo Starogard. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: Grupa A: Starogard, Cewice, Lębork, Kolbudy, Kartuzy; Grupa B: Kaliska, Strzebielino, Choczewo, Lubichowo, Kościerzyna. Do półfinału awansowały n-ctwa z grupy A: Starogard i Lębork, a z grupy B: Kaliska i Lubichowo. Pary półfinałowe utworzyły drużyny: Starogard - Lubichowo i Kaliska - Lębork. Starogard pokonał Lubichowo 2:1, a Kaliska zwyciężyły Lębork 2:0. Do finału awansowały drużyny z Kalisk i Starogardu. W meczu o 3 miejsce Lubichowo pokonało Lębork 2:0. W wielkim finale drużyna z Kalisk pokonała Starogard 2:0. Nadleśnictwo Kaliska zwyciężyło w  turnieju po raz siódmy z rzędu. Najlepszym graczem turnieju został zawodnik N-ctwa Kaliska- Paweł Narloch.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Paweł Muniowski, Piotr Lubiński,Łukasz Grzywacz, Marcin Naderza, Sławomir Lempkowski, Paweł Narloch, Bartosz Skowronowski, Marcin Kuliński,Hubert Ginter, Marcin Tomana, Piotr Dorawa, Andrzej Tomana