Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Cis

Leśniczy - Marcin Rutkowski; tel.: 600 071 989, email: marcin.rutkowski@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Maciej Wąs, tel.: 668 522 069; email: maciej.was@gdansk.lasy.gov.pl
58 5884235

Cis 1
83-210 Zblewo

Leśnictwo Cieciorka

Leśniczy - Mariusz Pałys; tel.: 696 048 722, email: mariusz.palys@gdansk.lasy.gov.pl
58 5889810

ul. Leśna 13
83-260 Kaliska

Leśnictwo Okoniny

Leśniczy - Mariusz Pałubicki; tel.: 606 336 024 , email: mariusz.palubicki@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Emilia Wildman, email: emilia.wildman@gdansk.lasy.gov.pl
58 5889811

Okoniny 1
83-260 Kaliska

Leśnictwo Drzewiny

Leśniczy - Zdzisław Piechowiak; tel.: 606 817 594, email: zdzislaw.piechowiak@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Tomasz Wegner tel.: 795 533 763; email: tomasz.wegner@gdansk.lasy.gov.pl
58 6879743

Konarzyny 154

83-430 Stara Kiszewa

Leśnictwo Uroża

Leśniczy - Piotr Lubiński; tel.: 692 972 346, email: piotr.lubinski@gdansk.lasy.gov.pl
58 5871844

Uroża 1
83-262 Czarna Woda

Leśnictwo Bartel Mały

Leśniczy - Robert Sikorski; tel.: 606 439 387, email: robert.sikorski@gdansk.lasy.gov.pl podleśniczy - Bogusław Nierzwicki, tel.: 666 325 519; email: boguslaw.nierzwicki@gdansk.lasy.gov.pl
58 5889813

Bartel Mały 1
83-260 Kaliska

Leśnictwo Wojtal

Leśniczy - Gwidon Ćwikliński; tel.: 666 865 134, email: gwidon.cwiklinski@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Ewelina Muniowska; tel.:728 861 056; email:ewelina.muniowska@gdansk.lasy.gov.pl
58 5871824

Wojtal 1
83-262 Czarna Woda

Leśnictwo Leśna Huta

Leśniczy - Grzegorz Kaliszewski; tel.: 606 817 314, email: grzegorz.kaliszewski@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Marcin Tomana, email: marcin.tomana@gdansk.lasy.gov.pl, tel.: 531 955 348;
58 5366986

Leśna Huta 3
83-262 Czarna Woda

Leśnictwo Czarna Woda

p.o. Leśniczy - Rafał Wąs; tel.:539 915 077, email: rafal.was@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Paweł Muniowski; tel.:506 267 648; email:pawel.muniowski@gdansk.lasy.gov.pl
58 5871683

ul. Starogardzka 5
83-262 Czarna Woda

Leśnictwo Borzechowo

Leśniczy - Piotr Glanert; tel.: 608 422 395, email: piotr.glanert@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Zbigniew Sprengel, tel.: 608 421 761; email: zbigniew.sprengel@gdansk.lasy.gov.pl
58 5883578

ul. Lipowa 13
83-224 Borzechowo

Leśnictwo Kamienna Karczma

Leśniczy - Marian Kujawski; tel.: 606 419 325, email: marian.kujawski@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Sławomir Lempkowski, tel.: 664 007 053; email: slawomir.lempkowski@gdansk.lasy.gov.pl
58 5871838

Kamienna Karczma 1
83-260 Kaliska

Leśnictwo Sowi Dół

Leśniczy - Hubert Ginter; tel.: 666 058 276, email: hubert.ginter@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Krzysztofa Warmbier,tel.:668 011 854, email: krzysztofa.warmbier@gdansk.lasy.gov.pl
58 5885895

Sowi Dół 1
83-240 Lubichowo

Leśnictwo Baby

Leśniczy - Kazimierz Kowalewski; tel.: 608 064 274, email: kazimierz.kowalewski@gdansk.lasy.gov.pl Podleśniczy - Ryszard Stormowski, tel.: 664 468 841; email: ryszard.stormowski@gdansk.lasy.gov.pl
58 5821374

Baby 1
83-240 Lubichowo

Leśnictwo Wirty

Leśniczy - Piotr Dorawa; tel.: 696 083 973, email: piotr.dorawa@gdansk.lasy.gov.pl
58 5883581

Wirty 1
83-224 Borzechowo

Leśnictwo Arboretum Wirty

Leśniczy - Jakub Piechowiak, tel.: 795 533 762, email: jakub.piechowiak@gdansk.lasy.gov.pl
58 5883581
Wirty 1
83-224 Borzechowo